George R.R. Martin zachwycony pierwszym odcinkiem House of the Dragon

}

Data: 31 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

George R.R. Martin, pisarz na podstawie powieści którego powstał hitowy serial HBO Gra o tron, widział już wstępną wersję pierwszego odcinka prequelowego spin-offa wspomnianej produkcji – House of the Dragon. Jest nią zachwycony!

Martin pochwalił pierwszy odcinek prequela opisując go jako mroczny, potężny i instynktowny. Uważa, że widzowie zakochają się w przedstawionych w serialu postaciach.

Bardzo wyczekuje House of the Dragon. Tego czego jest wart. Nie jest obiektywny. Wiem dużo, w końcu napisałem książkę. Wstępna wersja pierwszego odcinka bardzo mi się spodobała. Jest mroczna, potężna i instynktowna, dokładnie taka jak moja epicka fantazja. Wykonano niesamowitą robotę. Obsada częściowo mało znana, ale z pewnością spowoduje, że widzowie się w niej zakochają. Targaryenowie są w bardzo dobrych rękach. – powiedział George R.R. Martin

House of the Dragon składać będzie się z dziesięciu odcinków i opierać ma się na książce George R.R. Martina Ogień i krew. Akcja serialu rozegra się na 300 lat przed wydarzeniami z oryginalnego serialu i opowie nam historię powstania i upadku rodu Targaryen, jedynej rodziny smoczych władców, która przetrwała wydarzenie zwane Doom of Valyria.

W obsadzie są m.in. Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke i Emma D’Arcy jako księżniczka Rhaenyra Targaryen. Wystąpią także Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Milly Alcock, Emily Carey, Graham McTavish, Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Matthew Needham, Bill Patterson, Gavin Spokes, Wil Johnson, John Macmillan, Savannah Steyn i Theo Nate.

Premiera w 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Watchmen nie powróci z 2. sezonem?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.