Pierwsza zapowiedź nowego programu Polsatu – Farma

}

Data: 30 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Reality show, jakiego w Polsce jeszcze nie było od 17 stycznia na antenie Polsatu. Kilkunastu uczestników świadomie porzuca swój nowoczesny styl życia, aby zamieszkać w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i internetu! To przygoda pełna nowych wyzwań. Stawką jest tytuł Super Farmera i nagroda w wysokości 100 tysięcy złotych. W roli prowadzących Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Zobacz pierwszy zwiastun programu Farma!

Aby wygrać program, mieszkańcy gospodarstwa będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Widzowie przez sześć tygodni będą śledzić, co zrobi z nimi życie na farmie. W programie nie zabraknie emocjonujących pojedynków, sojuszy, kłótni, intryg, ale też przyjaźni, a może nawet miłości?

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska. Farma od 17 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Henry Cavill w roli Geralta na nowym zdjęciu z 2 sezonu Wiedźmina

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.