Serialowa prasówka do drugiego śniadania [09.01.2018]

}

Data: 9 stycznia 2018

a

Kategorie: Newsy

W dzisiejszej prasówce powiemy o premierach seriali The CW, nowym spin-offie Chirurgów, szansach The Runaways na drugi sezon, a także problemach niektórych seriali ABC z oglądalnością. Zapraszamy do czytania!

Kiedy premiera iZombie oraz The 100

Dotarły do nas wieści o tym, na kiedy zostały zaplanowane premiery iZombie oraz The 100. iZombie powróci na antenę The CW 26 lutego. 5 sezon The 100 pojawi się dopiero 24 kwietnia. Warto również dodać, że nowa Dynastia została przesunięta do piątkowej ramówki.

Ogłoszono premierę spin-offu Chirurgów

ABC zapowiedziało wczoraj nowy serial dramatyczny o strażakach, który będzie również spin-offem Chirurgów. Premiera serialu będzie miała miejsce 22 marca i będzie odcinkiem 2 godzinnym. Postacią łączącą serial z Chirurgami będzie Dr Ben Warren, mąż dr Bailey, który jak wiadomo z Chirurgów, chce porzucić fartuch chirurga dla strażackiego kombinezonu.

The Runaways z drugim sezonem

Kolejny serial Marvela, tym razem ten o mocarnych nastolatkach i bezsilnych rodzicach – The Runaways – został właśnie przedłużony na drugi sezon. Wiadomo również, że Hulu zamówiło drugi sezon serialu Future Man.

Problemy S.H.I.E.L.D., Once Upon a Time oraz Inhumans

Na konferencji prasowej szef rozrywki ABC Channing Dungey opowiadał o słabej oglądalności Once Upon a Time, S.H.I.E.L.D. oraz Inhumans. Seriale walczą z niską oglądalnością. Czy seriale są zagrożone? Na razie nie ma na ten temat żadnych pewnych informacji.

Źródło: TV Line

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy i Jednostka 19 z zamówieniami kolejnych sezonów!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.