w

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [09.01.2018]

izombie

W dzisiejszej prasówce powiemy o premierach seriali The CW, nowym spin-offie Chirurgów, szansach The Runaways na drugi sezon, a także problemach niektórych seriali ABC z oglądalnością. Zapraszamy do czytania!

Dla leniwych

Kiedy premiera iZombie oraz The 100

Dotarły do nas wieści o tym, na kiedy zostały zaplanowane premiery iZombie oraz The 100. iZombie powróci na antenę The CW 26 lutego. 5 sezon The 100 pojawi się dopiero 24 kwietnia. Warto również dodać, że nowa Dynastia została przesunięta do piątkowej ramówki.

Ogłoszono premierę spin-offu Chirurgów

ABC zapowiedziało wczoraj nowy serial dramatyczny o strażakach, który będzie również spin-offem Chirurgów. Premiera serialu będzie miała miejsce 22 marca i będzie odcinkiem 2 godzinnym. Postacią łączącą serial z Chirurgami będzie Dr Ben Warren, mąż dr Bailey, który jak wiadomo z Chirurgów, chce porzucić fartuch chirurga dla strażackiego kombinezonu.

The Runaways z drugim sezonem

Kolejny serial Marvela, tym razem ten o mocarnych nastolatkach i bezsilnych rodzicach – The Runaways – został właśnie przedłużony na drugi sezon. Wiadomo również, że Hulu zamówiło drugi sezon serialu Future Man.

Problemy S.H.I.E.L.D., Once Upon a Time oraz Inhumans

Na konferencji prasowej szef rozrywki ABC Channing Dungey opowiadał o słabej oglądalności Once Upon a Time, S.H.I.E.L.D. oraz Inhumans. Seriale walczą z niską oglądalnością. Czy seriale są zagrożone? Na razie nie ma na ten temat żadnych pewnych informacji.

Źródło: TV Line

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

złote globy

Złote Globy 2018 – feminizm rządzi w kinie i telewizji

czarne lusterko

Czarne lusterko – nowy serial Netflixa z polskimi youtuberami