Russian Doll dostanie drugi sezon!

12 czerwca 2019 | Newsy

Russian Doll to komedia Netflixa, która zadebiutowała na początku tego roku. Platforma zdecydowała się na zamówienie kolejnego sezonu produkcji.

Serial ten opowiada o 36-letniej kobiecie, która wpada w pętle czasu. W dzień swoich urodzin umiera i ponownie się budzi, aby przeżyć na nowo ten sam wieczór. W głównej roli Natasha Lyonne. Jest ona także jedną z osób odpowiedzialnych za powstanie serialu wraz z Leslye Headland i Amy Poehler.

Możliwe, że doczekamy się również sezonu trzeciego, bowiem Headland w jednym z wywiadów powiedziała, że cała historia jaką mają w głowie najlepiej rozłożyłaby się właśnie na trzy sezony.

Pierwszy sezon składa się z 8. odcinków i w całości dostępny jest na Netflixie.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Old City Blues – nowy serial od Hulu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram