Old City Blues – nowy serial od Hulu

14 sierpnia 2018 | Newsy

j

Kerry Washington bierze się za nowy serial – jako producentka i aktorka. Mowa o Old City Blues, adaptacji komiksu. Reżyserią ma się zająć Gore Verbinski, a Hulu natomiast wypuszczeniem futurystycznej serii w świat. Chris Black (Star Trek Enterprise) będzie showrunnerem!

old city

źródło: broken frontier

Wygląda to nam na cyberpunkowy kryminał! Serial przeniesie nas do 2048 roku, do Nowych Aten, którym do nowości jednak daleko. To ruiny niegdysiejszej Grecji, gdzie kwitnie nielegalny handel. Dużo tam robotów, cyborgów i biegłych technologicznie kryminalistów – dilerów narkotyków, przemytników, polityków biorących w łapę oraz wielkich, znaczących korporacji. Fabuła Old City Blues ma skupić się na Solano, Thermidorze oraz reszcie Specjalnej Policji Nowych Aten. Wrzuceni zostaną w akcję po tym, jak cyborgowaty prezes jednej z ogromnym firm zostaje zabity.

ZOBACZ TEŻ  Nowy serial o podbiciu Azteków

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i fanka obydwu Nolanów. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram