w

Old City Blues – nowy serial od Hulu

Kerry Washington bierze się za nowy serial – jako producentka i aktorka. Mowa o Old City Blues, adaptacji komiksu. Reżyserią ma się zająć Gore Verbinski, a Hulu natomiast wypuszczeniem futurystycznej serii w świat. Chris Black (Star Trek Enterprise) będzie showrunnerem!

old city
źródło: broken frontier

Wygląda to nam na cyberpunkowy kryminał! Serial przeniesie nas do 2048 roku, do Nowych Aten, którym do nowości jednak daleko. To ruiny niegdysiejszej Grecji, gdzie kwitnie nielegalny handel. Dużo tam robotów, cyborgów i biegłych technologicznie kryminalistów – dilerów narkotyków, przemytników, polityków biorących w łapę oraz wielkich, znaczących korporacji. Fabuła Old City Blues ma skupić się na Solano, Thermidorze oraz reszcie Specjalnej Policji Nowych Aten. Wrzuceni zostaną w akcję po tym, jak cyborgowaty prezes jednej z ogromnym firm zostaje zabity.

Adrianna Michno

Napisane przez Adrianna Michno

Serialoholiczka, filmoholiczka i psychofanka obydwu Nolanów. Już dawno przestała walczyć z uzależnieniami oraz zaburzeniami psychicznymi i zamiast tego zaczęła o nich pisać. Daje szansę każdej produkcji, jednak biada tym, które ją zawiodą – a chwała tym, które strącą kapcie ze stóp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Chilling Adventures of Sabrina – pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu!

blank

Jinn – pierwszy arabski serial od Netflix już w 2019 roku