w

Little Fires Everywhere – zobacz pierwsze zdjęcie głównych bohaterek!

comingsoon

Little Fires Everywhere to serial powstający dla platformy Hulu będący adaptacją książki Celeste Ng z 2017 roku. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie z dwiema głównymi bohaterkami.

fires 1024x683
comingsoon

W pomieszczeniu prawdopodobnie kuchennym widzimy Reese Witherspoon jako Elenę Richardson i Kerry Washington jako Mię Warren. Akcja serialu rozgrywać się ma w latach 90. w idyllicznym miasteczku w Ohio, w którym wszystko jest na swoim miejscu, a każde odstępstwo od normy jest piętnowane. Poznamy rodzinę Richardsonów, której losy splotą się z losami pewnej matki i jej córki. Elena to miejscowa dziennikarka, a Mia to fotografka, żyjącą w ciągłym ruchu, która ukrywa przed swoją córką Pearl (Lexi Underwood) tożsamość jej ojca.

Za reżyserię odpowiada Lynn Shelton. Do obsady należą także Joshua Jackson w roli Billa Richardsona, męża Eleny, Rosemarie DeWitt, Jade Pettyjohn, Jordan Elsass, Gavin Lewis i Megan Stott.

Serial ma składać się z 8. odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Russian Doll dostanie drugi sezon!

Black Mirror

Co się stało z Black Mirror? Recenzja 3. odcinka 5. sezonu