Pose sezon 2. – pełny zwiastun wprowadzający nas w lata 90.!

11 czerwca 2019 | Newsy

Pose to dość specyficzny serial od Ryana Murphy’ego, który powstaje dla stacji FX. Dostępny jest także na Netflixie. W zeszłym roku miał premierę jego pierwszy sezon, a już dziś wieczorem odbędzie się premiera sezonu drugiego. Dla niecierpliwych stacja wypuściła pełny zwiastun produkcji, z którym zapoznać możecie się poniżej.

Serial ten łączy w sobie dramat i musical. Jego akcja rozgrywa się w barwnych latach 80., a dokładnie w roku 1987. Bohaterowie to osoby homoseksualne, transeksualiści i inni niezrozumiani przez resztę społeczeństwa, którzy swój azyl znajdują w przybytku dla osób LGBTQ o nazwie Evangelista, który otwiera niejaka Blanka. Mamy tu do czynienia z problemem jakim jest epidemia AIDS.

Drugi sezon przeniesie nas w lata 90., kiedy to na szczytach list przebojów króluje piosenka Vogue Madonny wprowadzająca szał na voguing. Masowa kultura się zmienia, ale problem HIV i AIDS nie maleje.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pose – zobaczcie zwiastun finałowego sezonu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram