Renée Elise Goldsberry dołącza do obsady She-Hulk

}

Data: 12 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial She-Hulk jest jednym z licznych projektów platformy Disney+ należących do uniwersum Marvela. Wielkimi krokami zbliża się data rozpoczęcia zdjęć do tej produkcji, a więc obsada zostaje kompletowana coraz szybciej. Nowym nabytkiem jest aktorka Renée Elise Goldsberry, którą kojarzyć możecie z serialu Altered Carbon.

Goldsberry wcieli się w postać zwaną Amelia. Więcej szczegółów niestety nie ujawniono. Oprócz niej w obsadzie są Tatiana Malsany, która wcieli się w tytułową bohaterkę, Mark Ruffalo, Tim Roth, Ginger Gonzaga.

She-Hulk opowie o Jennifer Walters, kuzynce Bannera, która po postrzale potrzebowała transfuzji krwi. Kiedy przetoczona jej krew Bruce’a kobieta również otrzymała jego moc zamieniania się w zielonego potwora. Jednak ona w przeciwieństwie do kuzyna po przemianie jest w stanie się kontrolować, bowiem zachowuje pełną świadomość.

Serial ma mieć formę sitcomu i być komedią prawniczą. Jego odcinki trwać będą mniej więcej po 30 minut.

Źródło:deadline

ZOBACZ TEŻ  Little America na pierwszym zwiastunie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.