The Peripheral – Eli Goree dołącza do obsady

}

Data: 12 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Eli Goree, aktor znany z serialu Riverdale, The 100 czy GLOW otrzymał kolejną serialową rolę. Dołączył on do obsady serialu The Peripheral, który opierać będzie się na bestsellerowej powieści Williama Gibsona.

Goree wcieli się w Connera, wojskowego przyjaciela Burtona. To weteran, który po wielokrotnych amputacjach jest teraz przykuty do nowoczesnego wózka inwalidzkiego.

W obsadzie serialu są także Jack Reynor, Gary Carr, T’Nia Miller, Chloë Grace Moretz, Charlotte Riley, JJ Feild, Adelind Horan i Alex Hernandez.

Za produkcję odpowiadają twórcy Westworld – Jonathan Nolan i Lisa Joy. Scenariusz napisze Scott B. Smith, który również obejmie stanowisko showrunnera.

Fabuła The Peripheral koncentruje się wokół kobiety imieniem Flynne (Moretz) i jej brata Burtona (Reynor). Burton to weteran Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, który podejmuje pracę jako ochroniarz dla firmy Milagros Coldiron. Pracuje on w wirtualnym świecie. Kiedy pewnego dnia jego stanowisko zajmuje Flynne, zostaje ona świadkiem makabrycznego morderstwa. Kobieta nie wie jednak czy to co się wydarzyło było realne czy jest częścią gry wideo i wirtualnego świata…

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Jack Reynor dołącza do serialu Amazona The Peripheral

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.