Brooklyn 9-9 – finałowy sezon rozpoczął produkcję

12 kwietnia 2021 | Newsy

Melissa Fumero wcielająca się w serialu Brooklyn 9-9 w Amy Santiago opublikowała w swoich mediach społecznościowych post informujący o rozpoczęciu zdjęć do finałowego, ósmego sezonu tej policyjnej produkcji.

bez tytulu 5

Tutaj link do wpisu.

Finałowy sezon Brooklyn 9-9 ma być krótszy od pozostałych. Składać będzie się zaledwie z 10 odcinków. Jego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Scenariusz ósmego sezonu był wielokrotnie zmieniany, a to za sprawą afery ze śmiercią George’a Floyda, do której doprowadził biały funkcjonariusz. Wyrzucono do kosza gotowe już wtedy scenariusze kilku odcinków i postanowiono napisać je od nowa umieszczając w nich tematykę brutalności nowojorskiej policji. Potwierdzono także, iż sezon ten uwzględni w swojej fabule panującą pandemię.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy serial ten umieszcza w swojej fabule trudne i aktualne dla społeczeństwa tematy. Już wcześniej zajął się homofobią, dyskryminacją czy problemem nękania w miejscu pracy.

Serial opowiada o perypetiach policjantów z 99. posterunku policji w Nowym Jorku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Najbardziej zakręcone serialowe biura – Top 6

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram