Little America na pierwszym zwiastunie!

20 grudnia 2019 | Newsy

Imigracyjny serial od Apple TV+, który zadebiutuje już w styczniu otrzymał właśnie swój pierwszy zwiastun.

Produkcja ta w 8 półgodzinnych odcinkach ukaże nam historie inspirowane prawdziwymi opowieściami publikowanymi swego czasu na łamach magazynu Epic. Poznamy szczere, zabawne i zaskakujące historie imigrantów w Ameryce. Będziemy świadkami m.in. przeistoczenia się nigeryjskiego studenta w kowboja czy zobaczymy jak 12-latek radzi sobie z prowadzeniem hotelu, po deportacji jego rodziców do Indii.

https://youtu.be/xCke0hXoCf8

Premiera serialu już 17 stycznia 2020 roku.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Wieści z The Big Bang Theory - spoilery na temat ślubu Sheldona i Amy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy