Rekrut i The Good Doctor odnowieni na nowe sezony

}

Data: 31 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja ABC dała zielone światło na kontynuację swoich dwóch flagowych seriali – Rekrut i The Good Doctor.

The Good Doctor to medyczna produkcja, która dostała odnowienie na szósty sezon. Rekrut zaś to policyjna produkcja kryminalna. Ta uzyskała zgodę na piątą serię.

Oba seriale plasują się wśród najchętniej oglądanych seriali ABC. Dobrego doktora średnio oglądało 10,4 mln widzów, a Rekruta 9,4 mln.

Rekrut opowiada historię Johna Nolana, czterdziestoletniego budowlańca, który jest na życiowym zakręcie. Pewnego dnia przeżywa napad na bank. To wydarzenie zmienia go, postanawia wstąpić do akademii policyjnej. Po 9 miesiącach po jej ukończeniu rozpoczyna służbę jednym z komisariatów w Los Angeles, stając się najstarszym rekrutem w policji. W roli głównej Nathan Fillion.

The Good Doctor skupia się zaś na młodym, niezwykle uzdolnionym lekarzu z autyzmem, który otrzymuje pracę na oddziale chirurgii prestiżowego szpitala. W dr Shauna Murphy’ego wciela się Freddie Highmore.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Gdy królowa zarabia mniej niż książę - kontrowersje w portfelach aktorów "The Crown"

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.