Ella Purnell z główną rolą w serialu Fallout

}

Data: 31 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Znaleziono aktorkę, która wcieli się w główną rolę w serialu Fallout. To Ella Purnell. Kojarzyć możecie ją z Armii umarłych oraz serialu Yellowjackets.

Realizowany przez Amazona serial opiera się na kultowej serii post-apokaliptycznych gier wideo. Akcja dzieje się w przyszłości, w której nie ma obecnych rozwiązań technologicznych, bowiem po II wojnie światowej coś poszło inaczej niż w rzeczywistości. Mamy opustoszałe po wojnie nuklearnej terytoria Stanów Zjednoczonych, a akcja rozgrywa się w XXII i XXIII wieku. Mieszkańcy schronów są zmuszeni wyjść na powierzchnię w poszukiwaniu niezbędnego sprzętu zastępczego potrzebnego w schronie.

Nie zdradzono niestety w jaką postać wcieli się Purnell. Wiadomo jedynie, że jej bohaterka będzie osobą pozytywną i bezpośrednią. Aktorka dołączyła do Waltona Gogginsa, który podobno sportretować ma ghula.

W projekt jako producenci zaangażowani są Geneva Robertson-Dworet, Graham Wagner, Jonathan Nolan i Lisa Joy. Zdjęcia do serialu rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Brutalny i niemy zwiastun 3. sezonu The Boys

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.