Kate i Anthony powrócą w 3. sezonie Bridgertonów

}

Data: 31 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Zaledwie tydzień temu zadebiutował drugi sezon serialu Bridgertonowie, a już aktorka Simone Ashley, która w nowej serii wciela się w Kate zdradziła ważny szczegół kontynuacji.

W rozmowie z portalem Deadline Simone Ashley potwierdziła, że wraz z Jonathanem Baileyem powrócą w trzecim sezonie.

Wrócimy! Kate i Anthony dopiero zaczynają. Mamy niesamowitą Jess Brownell, która objęła funkcję showrunnera w 3. sezonie. Myślę, że pomiędzy tą dwójką dopiero się zaczyna. Chciałabym, żeby Kate było więcej w kontynuacji i żeby odnalazła się w kręgu miłości. Oboje bohaterzy na to zasługują – powiedziała Ashley.

Ashley zdradziła także, że w nowych odcinkach Kate będzie odpowiedzialna za nowe domowe gospodarstwo i będzie musiała podołać tej roli. Aktorka chciałaby żeby jej postać zachowała swoją wrażliwość, ale jednocześnie stała się bardziej odważna, mniej uparta i uczuciowo silniejsza.

Drugi sezon Bridgertonów skupia się na poszukiwaniu odpowiedniej partnerki dla najstarszego z rodzeństwa – Anthony’ego. Fabuła trzeciej serii trzymana jest w tajemnicy. Nie wiadomo kto będzie główną postacią kontynuacji.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  The Afterparty – zwiastun nowego serialu Apple TV+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.