Receptura – nowe gwiazdy w obsadzie serialu TVNu

}

Data: 18 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Od początku czerwca trwają prace na planie współczesnej części serialu Receptura. Wraz z końcem maja zakończono prace na planie części kostiumowej, rozgrywającej się w okresie międzywojennym. Wraz z wejściem na plan ogłoszono dalszą obsadę, w skład której wchodzi m.in. Joanna Brodzik czy Zofia Wichłacz.

W roli głównej bohaterki Zosi zobaczymy Zofię Wichłacz. Na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Jędrzej Hycnar, Joanna Brodzik, Piotr Janusz, Cezary Żak, Joanna Jarmołowicz, Alicja Dąbrowska, Monika Kwiatkowska, Edward Linde-Lubaszenko, Przemysław Sadowski oraz gościnnie Emilia Krakowska.

Receptura to serial obyczajowy z tajemnicą w tle, którego akcja rozgrywa się równolegle w dwóch płaszczyznach czasowych – w 1936 i 2021 roku. We współczesnej części Receptury widzowie będą śledzić losy studentki architektury Zosi. Dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy, odnajdując dziennik swojej prababki Marii Kielicz, asystentki Jana Wedla. Wraz z kolejnymi stronami wspomnień Marii, Zosia poznaje kulisy życia kobiety, która okazuje się dla niej inspiracją do zawalczenia o siebie i udowodnia, że miłosne dylematy są ponadczasowe!

Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto przyjaciel, a kto wróg! Stawka jest wysoka – przepis na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy! Czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość?

W części historycznej wystąpią Agnieszka Więdłocha w roli Marii Kielicz, Jacek Koman jako Jan Wedel, Mateusz Janicki oraz Fabian Prokein.

Serial reżyseruje Tomasz Szafrański, za zdjęcia odpowiada Rafał Paradowski. Autorami scenariusza są: Artur Kowalewski, Dorota Jankojć-Poddębniak oraz Bartosz Staszczyszczyn. Serial powstał na podstawie pomysłu Artura Kowalewskiego, showrunnera związanego od 10 lat z ATM Grupa.

Premiera składającego się z 6 odcinków serialu Receptura już we wrześniu na antenie TVN i na Playerze.

Źródło: atmgrupa

ZOBACZ TEŻ  Receptura – nowy serial TVN

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.