Przeczytano:

LAB nie będzie kontynuowany!

18 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Serial kryminalny stacji TVN LAB niestety, ale nie będzie kontynuowany. Produkcja, która zadebiutowała w wiosennej ramówce nie stała się hitem. Oglądało ją zaledwie nieco ponad 400 tys widzów.

Z powodu słabych wyników oglądalności stacja zdecydowała się nie kontynuować tej produkcji. Jej miejsce jesienią zajmie inny serial również należący do podobnego gatunku – paradokumentu.

LAB emitowany był w paśmie popołudniowym, najpierw o 17. potem o 16. Zajął jednak ostatnie miejsce wśród czterech wiodących stacji jeśli chodzi o oglądalność w tych godzinach.

Wyniki nie były na miarę oczekiwań i nie zdecydowaliśmy się na realizację drugiego sezonu. Wydaje się, że trochę rozminęliśmy się z oczekiwaniami widzów co do charakteru tego pasma o 17.00 – powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Serial LAB ukazywał nam cały skomplikowany proces prowadzenia śledztwa od pierwszych laboratoryjnych czynności prowadzonych na miejscu zrodnii, po zbadanie zwłok, aż do działania policjantów.

Źródło: światseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również