Receptura – nowy serial TVN

}

Data: 25 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwają już zdjęcia do nowego serialu stacji TVN Receptura. Widzowie poznają równoległe losy dwóch bohaterek – jedna z nich mieszka we współczesnej Warszawie, druga w tej z czasów międzywojennych.

Prace na planie usytuowanym w Warszawie ruszyły w połowie maja. Produkcja będzie mini serialem liczącym zaledwie sześć odcinków.

W roli kobiety żyjącej w czasach międzywojennych Agnieszka Więdłocha. Wcieli się ona w samotną matkę, która rozpoczyna pracę w fabryce Wedla. Szybko zdobywa zaufanie szefa i staje się powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie.

Wspóczesną bohaterką będzie Zosia, młoda studentka architektury, w której ręce wpadnie dziennik Marii. To jej prababka. Czytając go młoda kobieta odkrywa piękno życia w tamtych czasach oraz rozterki i wybory z jakimi musiały mierzyć się wtedy kobiety.

Premiera serialu Receptura już jesienią na antenie TVNu.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  After life powróci z 2. sezonem na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Ekstra, nie mogę się doczekać 😀

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.