Przeczytano:

Receptura – nowy serial TVN

25 05 2021 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Trwają już zdjęcia do nowego serialu stacji TVN Receptura. Widzowie poznają równoległe losy dwóch bohaterek – jedna z nich mieszka we współczesnej Warszawie, druga w tej z czasów międzywojennych.

Prace na planie usytuowanym w Warszawie ruszyły w połowie maja. Produkcja będzie mini serialem liczącym zaledwie sześć odcinków.

W roli kobiety żyjącej w czasach międzywojennych Agnieszka Więdłocha. Wcieli się ona w samotną matkę, która rozpoczyna pracę w fabryce Wedla. Szybko zdobywa zaufanie szefa i staje się powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie.

Wspóczesną bohaterką będzie Zosia, młoda studentka architektury, w której ręce wpadnie dziennik Marii. To jej prababka. Czytając go młoda kobieta odkrywa piękno życia w tamtych czasach oraz rozterki i wybory z jakimi musiały mierzyć się wtedy kobiety.

Premiera serialu Receptura już jesienią na antenie TVNu.

Źródło: światseriali

1 komentarz

  1. Magdalena Bród

    Ekstra, nie mogę się doczekać 😀

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również