Przeczytano:

Dzielnica strachu – nowy kryminalno-obyczajowy serial telewizji Puls

18 06 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Telewizja Puls i ATM Grupa rozpoczęły zdjęcia do serialu Dzielnica strachu. Produkcja ukaże historie rozgrywające się w jednej z najniebezpieczniejszych ulic miasta – fikcyjnym Gorczaku.

Gorczak symbolizować ma tak zwane ‘dzielnice cudów’, które znaleźć można w każdym mieście. Głównymi bohaterami będą dzielnicowi. Widzowie w każdym z zaplanowanych 40 odcinków zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem.

Liczymy na duży sukces tego serialu, będziemy go promować oraz intensywnie współpracować z ATM, który gwarantuje wysoką jakość swoich produkcji. Dzielnica strachu to serial, który charakteryzują mocne historie, będzie unikalny i ze znakomitą obsadą. Wierzymy, że przypadnie do gustu fanom najlepszych seriali kryminalnych” – mówi Dariusz Dąbski, prezes telewizji Puls.

Za scenariusz serialu odpowiada Maura Ładosz. Reżyserem formatującym jest Mariusz Wojaczek, a producentem kreatywnym: Elżbieta Szafrańska. Dzielnica strachu to pierwszy serial, który Telewizja Puls produkuje dla kanału PULS 2.

Premiera serialu jesienią, o godzinie 20:00.

Źródło: atmgrupa

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również