His Dark Materials – jest teaser produkcji fantasy!

}

Data: 25 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

BBC opublikowało pierwszą półminutową zapowiedź serialu fantasy His Dark Materials będącego ekranizacją cyklu Philipa Pullmana pod tym samym tytułem.

Serial z pierwszym ośmioodcinkowym sezonem zadebiutuje jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie jest na razie znana. Reżyserem jest Tom Hooper, a do obsady należą m.in. Dafne Keen, James McAvoy, Clarke Peters oraz Lin-Manuel Miranda.

Główną bohaterką będzie Lyra Belacqua, sierota, która żyje w alternatywnym świecie. W poszukiwaniu swojego przyjaciela Willa odbędzie ona wędrówkę przez wiele równoległych wymiarów, a w każdym z nich czyha przygoda i niebezpieczeństwo.

Do ekranizacji pierwszej części z trylogii Pullmana Zorza północna już doszło w 2007 roku. Film Złoty kompas jednak nie otrzymał pozytywnych recenzji i dalsze pełnometrażowe filmy nie powstały. Miejmy nadzieję, że z powstającym serialem będzie zupełnie inaczej.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  The OA – Netflix kasuje serial po dwóch sezonach!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.