Filmowy hit Vaiana: Skarb oceanu otrzyma serialową kontynuację

}

Data: 24 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Pamiętacie hitową animację Vaiana: Skarb oceanu? Produkcja ta otrzyma od Disney’a swoją serialową kontynuację. Wybrano już reżysera – to David G. Derrick Jr., storyboardzista pracujący przy takich animacjach jak Raya i ostatni smok czy Jak wytresować smoka.

Kontynuacja filmowego hitu będzie jego reżyserskim debiutem. Projekt ten ma być pierwszym jaki powstanie w nowym studiu Walt Disney Animation znajdującym się w Vancouver. Jego premiera planowana jest na 2024 rok.

Film przedstawia losy Moany, która wyrusza na bardzo niebezpieczną wyprawę, aby dokończyć dzieła swoich przodków. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu razem żeglują przez ocean, aby zwrócić serce Te Fiti. Wtedy powróci ład, porządek i dobrobyt.

Akcja serialu rozpocząć się ma zaraz po wydarzeniach z filmu. Poznamy dalsze losy Vaiany, która za swoje zasługi została wodzem. Prawdopodobnie głosu Moanie ponownie udzieli Auli’i Cravalho. Co do powrotu reszty obsady, na razie nic nie wiadomo.

Poniżej oficjalny Tweet informujący o zatrudnieniu reżysera do serii.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Percy Jackson bohaterem serialu od Disney+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.