w

Cobra Kai sezon 2. – jest zwiastun kontynuacji Karate Kid!

cobra kai william zabka
collider

Cobra Kai będący produkcją serwisu YouTube zadebiutował w zeszłym roku i osiągnął wielki sukces odnotowując 55 milionów wyświetleń na pierwszy odcinek. Już teraz mamy dla Was zapowiedź kolejnego sezonu produkcji, którego premiera już 24 kwietnia.

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał.

W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka. Oprócz nich w obsadzie są też Xolo Mariduena, Tanner Buchanan, Mary Mouser i Courtney Henggeler. Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg to autorzy scenariusza i producenci wykonawczy.

W pierwszym sezonie doszło do powrotu Johna Kreesa, co zaskoczyło wielu fanów. W nowej serii dalej obserwować będziemy zaciętą walkę pomiędzy wieloletnimi przeciwnikami, która odrodziła się po niespodziewanej wygranej Cobry Kai na mistrzostwach All Valley. Po tym wydarzeniu Daniel postanawia otworzyć własną szkołę karate i nazwać ją Miyagi-Do, na cześć swojego dawnego mentora.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

intro 1517242167

Brie Larson wystąpi w serialu o CIA!

maxresdefault 2

Władca Pierścieni jako serial, wiemy, gdzie i kiedy toczyć się będzie akcja!