Przyjaciółki – będzie 16. sezon serialu i nowa postać!

}

Data: 5 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Przyjaciółki to hitowy serial Polsatu, który na jego antenie gości od 2012 roku i do tej pory doczekał się 15 sezonów. Niedawno wyemitowany został odcinek finałowy i wszyscy fani produkcji z pewnością zastanawiali się jakie będą jego dalsze losy.

Możemy wszystkich uspokoić. Ekipa serialu już powróciła na plan. Do obsady w 16. sezonie dołączy jednak ktoś nowy. To Paweł Małaszyński. Postać, którą sportretuje z pewnością w duży sposób wpłynie na losy naszych bohaterek. W jaki sposób? Na odpowiedź na to pytanie musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

W 16. sezonie do 'Przyjaciółek’ wprowadzamy nową ważną postać graną przez znakomitego aktora Pawła Małaszyńskiego, która namiesza w życiu jednej z naszych głównych bohaterek. – powiedziała Nina Terentiew

Sam Małaszyński w mediach społecznościowych poinformował fanów o swoim udziale w serialu.

https://www.instagram.com/p/CBAGY16jO2t/

W głównej obsadzie powrócą oczywiście Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer.

Premiera nowych odcinków serialu już jesienią br.

Źródło: światseriali

ZOBACZ TEŻ  Madame X – kolejny serial na podstawie komiksów DC

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.