w

WandaVision – w lipcu powraca na plan

wandavision bettany e1591276727644
comingsoon

Po ponad trzymiesięcznej przerwie w kręceniu wszelkich filmów i seriali wszystko powoli zaczyna wracać do normy. Jak donoszą zagraniczne media już w lipcu na plan powrócą aktorzy z WandaVision, nowego serialu należacego do MCU.

Paul Bettany, odtwórca roli Visiona musiał odwołać swój udział w Tampa Bay Comic Convention właśnie z powodu powrotu na plan zdjęciowy w Los Angeles. Pomimo to, iż główne zdjęcia do serialu zostały zakończone już wcześniej to przy tak dużych produkcjach, jakimi są projekty od MCU musem jest nakręcenie wielu powtórek, bądź scen dodatkowych, mogących być później wykorzystanymi.

Akcja serialu przenieie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Premiera serialu na platformie Disney+. Czy odbędzie się ona jeszcze w tym roku? Nie wiadomo. Wszystko zależy od postępu prac postprodukcyjnych.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

s 560 234

W głębi lasu – premiera już za tydzień!

serialowe psy

Na psa urok – najfajniejsze serialowe psy