WandaVision – w lipcu powraca na plan

5 czerwca 2020 | Newsy

Po ponad trzymiesięcznej przerwie w kręceniu wszelkich filmów i seriali wszystko powoli zaczyna wracać do normy. Jak donoszą zagraniczne media już w lipcu na plan powrócą aktorzy z WandaVision, nowego serialu należacego do MCU.

Paul Bettany, odtwórca roli Visiona musiał odwołać swój udział w Tampa Bay Comic Convention właśnie z powodu powrotu na plan zdjęciowy w Los Angeles. Pomimo to, iż główne zdjęcia do serialu zostały zakończone już wcześniej to przy tak dużych produkcjach, jakimi są projekty od MCU musem jest nakręcenie wielu powtórek, bądź scen dodatkowych, mogących być później wykorzystanymi.

Akcja serialu przenieie nas do lat 50 XX wieku. Poznamy historię Scarlet Witch a’ka Wanda Maximoff i Visiona – dwójki istot posiadających supermoce, które żyją swoim idealnym życiem na przedmieściach. Jednak z czasem zaczynają podejrzewać, że cała rzeczywistość która ich otacza nie jest taka jaka się im wydaje. Produkcja ta zrobiona jest na styl klasycznego sitcomu.

Premiera serialu na platformie Disney+. Czy odbędzie się ona jeszcze w tym roku? Nie wiadomo. Wszystko zależy od postępu prac postprodukcyjnych.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy sezon 3. - Netflix przedstawia nowe postacie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram