Madame X – kolejny serial na podstawie komiksów DC

28 czerwca 2021 | Newsy

Dla HBO Max powstanie serial Madame X oparty o postać z komiksów DC. Jego producentem został J.J. Abrams.

Oprócz Abramsa w projekt zaangażowana jest także Angela Robinson, która napisze scenariusz do serialu i zajmie się także jego produkcją. Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Nie ujawniono żadnych szczegółów odnośnie jego fabuły ani potencjalnej obsady.

Madame X, znana także jako Madame Xanadu po raz pierwszy pojawiła się w świecie DC Comics pod koniec lat 70 XX wieku. Postać ta należy do uniwersum Justice League Dark. Jest ona czarodziejką, umie przepowiadać przyszłość, ma zdolności kinetyczne i potrafi się teleportować. Pomagała Legionowi Samobójców i okazała się być matką Doctor Destiny.

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  House of the Dragon – spin-off serialu Gra o tron skupi się na losie rodziny Targaryenów?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram