w

The Walking Dead sezon 10. – finał nas zaskoczy!

the walking dead season 10 maggie
denofgeek

Czekacie na opóźniony finał 10. sezonu The Walking Dead? Jeśli tak, to po tych informacjach nie będziecie mogli doczekać się go jeszcze bardziej.

Reżyser serialu Greg Nicotero ujawnił, iż ostatni odcinek będzie na miarę finału Gry o tron. Ostatnie dwie minuty spowodują, iż widzom opadną szczęki. W finale dojdzie także do powrotu Maggie, bohaterki, w którą wciela się Lauren Cohan. Po tym jak, w trakcie emisji dziesiątego sezonu pożegnaliśmy Michonne (Danai Gurira) to powrót znanej już nam postaci z pewnością będzie miłym doświadczeniem.

Finałowy odcinek wyemitowany miał być w połowie kwietnia, ale z powodu koronawirusa nie udało się ukończyć wszystkich prac postprodukcyjnych, z tego też powodu jego emisja została przesunięta. Jego premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku, ale dokładna data nie została jak na razie podana.

Źródło: bloody-disgusting

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

000a68u50cqn5p5j c122 f4

Przyjaciółki – będzie 16. sezon serialu i nowa postać!

maxresdefault 2

Perry Mason – Matthew Rhys jako słynny detektyw na nowym plakacie