Premiera drugiego sezonu THE OFFICE PL już 4 listopada w CANAL+ online – zobacz zwiastun i plakat

}

Data: 11 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Klienci serwisu streamingowego CANAL+ online będą mogli już od 4 listopada oglądać wszystkie odcinki nowego sezonu polskiej wersji Biura. CANAL+ prezentuje także pierwszy zwiastun drugiego sezonu tej komediowej produkcji.

Sukces pierwszego sezonu kultowego THE OFFICE w polskiej, oryginalnej wersji zmotywował CANAL+  do decyzji o kontynuacji produkcji. Zdjęcia drugiego sezonu rozpoczęły się w maju bieżącego roku, a dwa miesiące później na planie zdjęciowym padł ostatni klaps. Już 4 listopada widzowie CANAL+ online będą mogli oglądać kolejnych 12 odcinków perypetii pracowników Kropliczanki – siedleckiego producenta wody mineralnej. Świat korporacyjnych absurdów w soczewce, plejada nietuzinkowych bohaterów i łamiący wszelkie stereotypu humor określany jako „quilty pleasure” to przepis na dobrze spędzony wieczór. Na ekranie ponownie zobaczymy między innymi Michała Holca (Piotr Polak), Patrycję Kowalską (Vanessa Aleksander) i  Darka Wasiaka (Adam Woronowicz).

Zwiastun ujawnia główny wątek drugiego sezonu, czyli rywalizację Michała i Patrycji o posadę w warszawskiej centrali firmy. Kto finalnie wygra ten pojedynek i otrzyma upragniony awans do stolicy?

Na antenie CANAL+ Premium serial będzie emitowany od 18 listopada w pakietach czterech odcinków na jeden tydzień.

A tak prezentuje się plakat drugiego sezonu:

image processing20221010 16354 xvk6d6
fot. Canal+

Źródło: Canal+

ZOBACZ TEŻ  Mroczne materie – zwiastun finałowego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.