Mroczne materie – zwiastun finałowego sezonu

}

Data: 10 października 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało zwiastun finałowego, trzeciego sezonu serialu Mroczne materie. Poznaliśmy także datę premiery nowych epizodów.

Trzeci sezon opiera się na książce pt. Bursztynowa Luneta. To ostatnia część trylogii Philipa Pullmana. Do swoich ról powracają Dafne Keen jako Lyra oraz Amir Wilson jako Will.

Nowi członkowie obsady to Adewale Akinnuoye-Agbaje jako dowódca Ogunwe, Jamie Ward jako ojciec Gomez i Amber Fitzgerald-Woolfe jako Ama. Ponadto Kobna Holdbrook-Smith, Simon Harrison i Chipo Chung to odpowiednio zbuntowani aniołowie Balthamos, Baruch i Xaphania.

Lyra jest z pozoru zwyczajną dziewczyną. Kiedy znika jej najlepszy przyjaciel, decyduje się ruszyć mu na pomoc, odkrywając przy tym groźny spisek, który dotyczy porwanych dzieci. Lyra podejmuje też próbę zrozumienia tajemniczego zjawiska zwanego Pyłem. Podczas podróży przez przeróżne światy, bohaterka spotyka zdeterminowanego i odważnego chłopca o imieniu Will. Razem spotykają na swojej drodze niezwykłe istoty i poznają niebezpieczne sekrety, a los żywych – jak i umarłych – zdaje się być w ich rękach.

Finałowy sezon składa się z ośmiu odcinków. Jego premiera 5 grudnia.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Kingdom – zwiastun specjalnego odcinka koreańskiego serialu o zombie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.