Za kulisami serialu Wielka woda – to niesamowite!

}

Data: 11 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Jeśli jesteście już po bądź w trakcie seansu serialu Wielka woda to z pewnością zastanawialiście się w jaki sposób twórcy tak realistycznie odzwierciedlili zalane miasto. Na to pytanie odpowiada Wam opublikowany przez Netflix materiał wideo zza kulis z wypowiedziami twórców i aktorów.

Osoby odpowiedzialne za scenografie odwalili naprawdę kawał świetnej roboty. Wrocław z okresu powodzi ’97 odtworzony został niesamowicie realistycznie i z wielkim poświęceniem ludzi pracujących przy tym projekcie.

Wielka Woda to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku, w reżyserii Jana Holoubka oraz Bartłomieja Ignaciuka, według scenariuszy Kaspra Bajona i Kingi Krzemińskiej.

W rolach głownych: Agnieszka Żulewska, Tomasz Schuchardt, Ireneusz Czop oraz Marta Nieradkiewicz, Mirosław Kropielnicki, Anna Dymna i Tomasz Kot.

Serial na Netflix dostępny jest od 5 października.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Będzie serial o Conanie Barbarzyńcy! Pracuje nad nim Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.