Flanagan chce kontynuować Klub Północny

}

Data: 11 października 2022

a

Kategorie: Newsy

Kilka dni po premierze na Netflix swojego nowego serialu Klub Północny, Mike Flanagan ujawnił, iż bardzo chciałby, aby serial był kontynuowany.

Klub Północny zadebiutował zaledwie 5 dni temu – 7 października, więc na decyzję włodarzy platformy odnośnie kontynuacji z pewnością będzie trzeba trochę poczekać. Prawdopodobnie wcześniej niż po upływie miesiąca od premiery nic się nie wyjaśni, bowiem Netflix zbiera miesięczne wyniki oglądalności i na ich podstawie analizuje popularność i opłacalność danej produkcji.

To miało być kontynuowane. Nie wiem czy tak się stanie, zobaczymy. Christopher Pike ma 80 książek, więc mamy bardzo dużo niewykorzystanego materiału, z którego można naprawdę wiele wyciągnąć. Nie odpowiedzieliśmy też na wiele ważnych pytań zadanych w pierwszym sezonie. Te odpowiedzi istnieją, ale miały być podane w kolejnym sezonie. Jeśli on nie powstanie umieszczę je na Twitterze. Wtedy przynajmniej wszyscy będziemy mogli na ten temat podyskutować – powiedział Flanagan.

Fabuła Klubu Północnego opiera się właśnie na opowiadania Christophera Pike, do których to prawa wykupił Netflix.

Pierwszy sezon serialu składa się z 10. odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Rodzina znów w komplecie – początek zdjęć do 3. sezonu Wiedźmina

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.