Polski Rojst odpowiedzią na Ostre przedmioty?

}

Data: 24 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

Nowy polski serial kryminalny Rojst premierę będzie miał już 19 sierpnia na Showmax. Gwiazdorska obsada i czołowi producenci zadbają o to, aby trzymał w napięciu i dorównał takim hitom jak amerykański Detektyw czy najnowsze Ostre przedmioty.

Rojst czyli Polska lat 80.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 80., gdy Polska i jej mieszkańcy nie zdążyli jeszcze otrząsnąć się ze stanu wojennego. W małym miasteczku dochodzi do tragedii – zamordowani zostają młoda prostytutka i miejscowy komunistyczny działacz. W tym samym czasie para nastolatków popełnia samobójstwo. W lokalnej gazecie chce o tym napisać doświadczony dziennikarz. Dodatkowo sprawą interesuje się nowo zatrudniony w redakcji młody mężczyzna. Sprawa coraz bardziej zaciekawia młodzieńca. Bohater zagłębia się w nią i wpada w tytułowy rojst – bagno, z którego ciężko mu wyjść.

Same gwiazdy

W główne role wcielą się Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn. Aktorzy ci nie raz spotkali się na planach filmowych. Produkcje, w których grali, to jedne z największych sukcesów polskiego kina – czy tak samo będzie w przypadku serialu? Oprócz nich wystąpią: Zosia Wichłacz, Agnieszka Żulewska, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Jacek Beler, Wojciech Machniczki i Piotr Fronczewski.

Obejrzeć już można teaser serialu Rojst:

Mroczny klimat, tajemnice unoszące się w powietrzu i przede wszystkim śmietanka polskiej sceny aktorskiej – to właśnie daje nam teaser, który niedawno ukazał się na youtube. Czy produkcja Showmax będzie tak ambitna i trzymająca w napięciu, jak się wydaje? Już 19 sierpnia sami się przekonamy!

ZOBACZ TEŻ  Trzyczęściowy serial dokumentalny Obama: Ku doskonalszej unii już w sierpniu w HBO GO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.