Co stanie się z Samanthą w kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

}

Data: 16 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Informacja o tym, iż powstanie dalszy ciąg przygód przyjaciółek z Nowego Jorku odbiła się szerokim echem wśród fanów serialu Seks w wielkim mieście. Do swojej roli nie powróci jednak Kim Cattrall, która wcielała się w Samanthę.

Z pewnością zastanawialiście się, jak scenarzyści wytłumaczą jej nieobecność. Wątpliwości rozwiał Casey Bloys, szef HBO.

Tak jak w prawdziwym życiu ludzie wchodzą do Twojego życia i z niego odchodzą. Przyjaźnie zanikają i zaczynają się nowe. To prawdziwe, faktyczne etapy życia. Spróbujemy opowiedzieć szczerą historię o byciu kobietą po pięćdziesiątce w Nowym Jorku. Przyjaciół, których masz w wieku 30 lat, możesz nie mieć, gdy masz lat 50.

Trzeba przyznać, że scenarzyści postawili na prosty i nieskomplikowany, a bardzo życiowy sposób wytłumaczenia nieobecności Samanthy. Nie uważacie?

Serial ukaże nam dalsze losy trzech z czterech przyjaciółek – Carrie, Mirandy i Charlotte. Do swoich ról powrócą odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Ujrzymy historię kobiet po pięćdziesiątce, które będą do czynienia z realnymi problemami ludzi w tym wieku. Bohaterki nie będą na nowo przeżywać drugiej młodości. Bloys chce, aby produkcja ta nie była odrealniona.

Kontynuacja Seksu w wielkim mieście zmieni się także jeśli chodzi o różnorodność rasową. Do napisania scenariuszy nie są zatrudnieni tylko biali pisarze, również w obsadzie znajdą się przedstawiciele Afroamerykanów. Ta seria ma odzwierciedlić Nowy Jork i pokazać jego dzisiejszy wygląd niczym nie przekłamany.

Źródło: indiewire

ZOBACZ TEŻ  Prequel, midquel, interquel, sidequel, sequel - tłumaczymy wszystkie "-quele" - serialowy słownik

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.