Platforma Quibi oficjalnie zakończyła swoją działalność

}

Data: 2 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Informację o tym, iż mobilna platforma Quibi zostanie zamknięta podano około miesiąca temu. Teraz jednak oficjalnie już serwis ten przestał funkcjonować. Nie dał rady dogonić silnej konkurencji. Aplikacja z dniem 1 grudnia zablokowała możliwość logowania się.

Platforma zadebiutowała w kwietniu tego roku. Oferowała swoim subskrybentom krótkie formy serialowe, nie dłuższe niż 10 minut, idealne dla osób oglądających produkcję na telefonie. Nie wiadomo co poszło nie tak, czy treści zawarte w serwisie nie podpasowały gustom widzów czy forma w jakiej funkcjonowała platforma? Co o tym myślicie?

Twórcą serwisu jest Jeffrey Katzenberg, który na uruchomienie jej i produkcję oryginalnych treści zebrał aż 1,8 mld dolarów.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Julie and the Phantoms – poznajcie obsadę nowego serialu Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.