Julie and the Phantoms – poznajcie obsadę nowego serialu Netflixa

}

Data: 22 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix rozpoczął promocję swojego nowego serialu dla młodzieży, którego nutą przewodnią jest zamiłowanie do muzyki. W sieci pojawiło się wideo przedstawiające obsadę produkcji. Mamy także pierwszy plakat oraz kilka zdjęć z planu.

Fabuła serialu trzeba przyznać jest dość oryginalna. Główna bohaterka to mająca pasję do muzyki licealistka Julie, która niedawno straciła mamę. Po tym tragicznym wydarzeniu nie ma siły, ani ochoty śpiewać. Nagle jednak wydarza się coś nieoczekiwanego. W jej starym studiu pojawia się troje duchów młodych muzyków, którzy za życia nie spełnili swoich marzeń. Julie dzięki nim na nowo odkrywa pasję do muzyki i radość z życia. Razem zakładają zespół – Julie and the Phantoms.

W obsadzie znajdują się Madison Reyes, Charlie Gillespie, Jeremy Shada, Owen Patrick Joyner, Boobo Stewart, Cheyenne Jackson, Carlos Ponce, Sonny Bustamante, Jadah Marie, Sacha Carlson i Savannah Lee May. Za reżyserię odpowiada Kenny Ortega.

julie
netflix
julie and the phantoms 5
netflix
julie and the phantoms 4
netflix
julie and the phantoms 3
netflix
julie and the phantoms 2
netflix
bez tytulug 1024x568 1
netflix
bez tytulu 2
netflix

Premiera serialu już 10 września br. na Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tuca & Bertie - oficjalny zwiastun animacji od Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.