Przeczytano:

Euforia Young Adult

Euforia – zwiastun i plakat pierwszego z dwóch odcinków specjalnych

01 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

HBO opublikowało pierwszy plakat i zwiastun nadchodzącego odcinka specjalnego serialu Euforia. Jak widzimy na poniższych materiałach nosić on będzie tytuł po prostu Rue, a nie jak wcześniej mówiono Trouble Don’t Last Always.

Epizod ten skoncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Odcinek napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji.

Data premiery pierwszego odcinka specjalnego 6 grudnia 2020 roku. W naszych kraju na HBO GO dzień później. Data premiery odcinka drugiego zostanie dopiero podana.

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również