w

Euforia – zwiastun i plakat pierwszego z dwóch odcinków specjalnych

euforia powstanie 2 sezon kontrowersyjnego serialu z zendaya w roli glownej

HBO opublikowało pierwszy plakat i zwiastun nadchodzącego odcinka specjalnego serialu Euforia. Jak widzimy na poniższych materiałach nosić on będzie tytuł po prostu Rue, a nie jak wcześniej mówiono Trouble Don’t Last Always.

Epizod ten skoncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Odcinek napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji.

Data premiery pierwszego odcinka specjalnego 6 grudnia 2020 roku. W naszych kraju na HBO GO dzień później. Data premiery odcinka drugiego zostanie dopiero podana.

Źródło: Twitter

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lcdp 306 unit 00194 1

Dom z papieru doczeka się koreańskiej adaptacji

emma corrin jako diana spencer w serialu the crown

Wielka Brytania zdominowana przez kobiety – recenzja 4 sezonu The Crown