Przeczytano:

Nancy Drew sezon 2. – zobaczcie zapowiedź!

02 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja The CW opublikowała pierwszą zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu serialu Nancy Drew. Tytułowa nastoletnia detektyw wraz z przyjaciółmi zmierzy się z kolejną tajemnicą.

W pierwszej serii główna bohaterka kończy liceum i chce iść na studia, jednak jej plany zmieniają się, kiedy niespodziewanie umiera jej matka, a ona zostaje wplątana w kryminalną sprawę. Na domiar złego staje się główną podejrzaną. Wraz z przyjaciółmi spróbuje dojść do prawdy, a im bliżej tym więcej odkrytych zostaje sekretów ludzi z jej najbliższego otoczenia. W serialu pojawiają się także wątki nadprzyrodzone.

Drugi sezon rozpocznie się od konfliktu Nancy z jej owdowiałym ojcem Carsonem, który zaczyna spotykać się z detektyw Karen Hart. Następnie Nancy zaczyna nawiedzać czyjaś obecność, a ona odkrywa, iż zbrodnia nad rozwiązaniem której obecnie pracuje ma zwiażek z nierozwiązanym do tej pory tajemniczym morderstwem miejscowej dziewczyny. Nancy, aby dojść do prawdy będzie musiała korzystać ze wskazówek zarówno od żywych, jak i umarłych.

W obsadzie serialu znajdują się Kennedy McMann, Scott Wolf, Alvina August, Leah Lewis, Tunji Kasim, Alvina August, Maddison Jaizani i Alex Saxon.

Premiera nowych epizodów serialu od 20 stycznia 2021 roku.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również