Planeta Singli powraca jako serial!

}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Trwają zdjęcia do produkcji Canal+ noszącej tytuł Planeta Singli. Osiem historii. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Ujawniono także fabułę trzech odcinków.

Nowa serialowa Planeta Singli to cykl ośmiu historii miłosnych, które z humorem opowiadają o wszystkich stronach internetowego randkowania. Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków, pokazany będzie oczami innego reżysera. Historie stanowią zamkniętą całość, a bohaterów różni wiek, pochodzenie i motywacja do rozpoczęcia poszukiwań miłości online.

Ten ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy Canal+, Gigant Films i Grupy M7. Premiera międzynarodowej produkcji zaplanowana jest na koniec 2021 roku, a już dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia z trzech odcinków.

Pracując nad kinową trylogią Planety Singli poznaliśmy wiele historii, którymi dzielili się z nami znajomi, współpracownicy, a także internauci. Historii miłosnych poszukiwań, doświadczeń i spotkań ludzi w każdym wieku. Pomysł na antologię przyszedł więc naturalnie, a możliwość ubrania go w serię ośmiu opowieści dzięki telewizyjnemu formatowi stworzonemu wspólnie z Canal+, pozwolił na zrealizowanie go w bardzo ciekawy i niekonwencjonalny sposób. I jak zawsze, dobrą rozrywkę staramy się połączyć z mądrym przekazem. Cały czas jesteśmy w zdjęciach i nagrywamy kolejne odcinki serii. Mamy przyjemność pracować z naprawdę genialnymi twórcami oraz aktorami, którzy tworzą wyjątkowy klimat tej serii. – powiedział producent serii Radosław Drabik

Poniżej opisy trzech odcinków:

  • Zjazd absolwentów – reżyseria Aleksandra Terpińska, scenariusz Aleksandra Parnowska-Ramsey.

Kobieta (Izabela Kuna) na skraju rozwodu wybiera się na zjazd absolwentów liceum, w którym poznała swojego męża (Bartłomiej Topa). Aby mu dopiec, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). W odcinku reżyserowanym przez Aleksandrę Terpińską zagrają również Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka i Arkadiusz Brykalski.

image processing20210903 24803 2oi71m
fot. canal+
image processing20210903 25851 6ko2t
fot. canal+
image processing20210903 25851 d0ie3j
fot. canal+
  • Władek i Halinka – reżyseria Mateusz Głowacki, scenariusz Abelard Giza i Szymon Jachimek.
ZOBACZ TEŻ  Hailee Steinfeld jako Kate Bishop w serialu Hawkeye?

Kolejna historia to opowieść o fascynującej relacji tytułowego Władka i Halinki. Poczciwy emeryt (Witold Dębicki) poznaje starszą panią (Maria Maj), która udowodni mu, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną i zmysłową miłość, burzę emocji oraz powrót do pełni życia. Obok Maj i Dębickiego na ekranie też widzowie zobaczą Macieja Damięckiego, Klarę Bielawkę, czy Nicolasa Przygodę.

w
fot. canal+
w1
fot. canal+
w2
fot. canal+
  • Bullshit Detector – reżyseria i scenariusz Michał Chaciński.

Pierwsza randka, w czasie magicznych, pełnych nastroju dni tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, kończy się nieoczekiwanym (i pozbawionym jakiegokolwiek uroku) konfliktem z prawem, w trakcie którego bohaterka będzie zmuszona zweryfikować swoje dotychczasowe relacje z mężczyznami. W filmie zagra wschodząca gwiazda kina Masza Wągrocka, a partnerować jej będą Antoni Królikowski i Konrad Eleryk.

bull
fot. canal+
bull1
fot. canal+
bull2
fot. canal+

Źródło: Canal+

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.