w

Hailee Steinfeld jako Kate Bishop w serialu Hawkeye?

hawkeye card
comingsoon

W sieci pojawiły się jak na razie nieoficjalne informacje o tym, iż platforma Disney + zaproponowała młodej aktorce Hailee Steinfeld główną rolę w jednym ze swoich nowych seriali.

Steinfeld miałaby wystąpić u boku Jeremy’ego Rennera, który w serialu Hawkeye wciela się w Clinta Bartona. Jeżeli przyjmie ona propozycję stacji to wcieli się w Kate Bishop, byłą członkinie drużyny Young Avengers i kobietę, której Barton przekazuje swoje obowiązki.

Młodą aktorkę w tym roku oglądać mogliśmy w kinowym widowisku Bumblebee, a obecnie pracuje ona nad serialem Dickinson dla Apple, w którym gra główną rolę.

Wiadomo już także, kto napisze scenariusz serialu. Będzie to Jonathan Igla. Otrzymał on także funkcję producenta wykonawczego.

hailee
comingsoon (Hailee Steinfeld)

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pitt 650x365

Pewnego razu… w Hollywood być może powróci jako serial!

Katarzyna Wielka HBO

Najlepsze seriale na jesienną chandrę – Top 5 nowości