Hailee Steinfeld jako Kate Bishop w serialu Hawkeye?

}

Data: 10 września 2019

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się jak na razie nieoficjalne informacje o tym, iż platforma Disney + zaproponowała młodej aktorce Hailee Steinfeld główną rolę w jednym ze swoich nowych seriali.

Steinfeld miałaby wystąpić u boku Jeremy’ego Rennera, który w serialu Hawkeye wciela się w Clinta Bartona. Jeżeli przyjmie ona propozycję stacji to wcieli się w Kate Bishop, byłą członkinie drużyny Young Avengers i kobietę, której Barton przekazuje swoje obowiązki.

Młodą aktorkę w tym roku oglądać mogliśmy w kinowym widowisku Bumblebee, a obecnie pracuje ona nad serialem Dickinson dla Apple, w którym gra główną rolę.

Wiadomo już także, kto napisze scenariusz serialu. Będzie to Jonathan Igla. Otrzymał on także funkcję producenta wykonawczego.

hailee
comingsoon (Hailee Steinfeld)

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Paper Girls – Amazon zamawia serial na podstawie popularnego komiksu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.