M jak miłość – streszczenie odc. 1611

j
}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Michał robi wszystko, aby nie dopuścić do spotkania Asi i Leszka w „M jak miłość”

Nadszedł ten czas kiedy Michał jest już gotowy, aby zamknąć pewien rozdział swojego życia. Mężczyzna załatwił już wszystkie bieżące sprawy, które trzymały go w kraju, pozostało mu się już tylko pożegnać. Zarówno on jak i Joasia dowiadują się z Internetu, że znana modelka oświadczyła się Leszkowi – co bardzo zabolało wciąż zakochaną w nim Asię. Chociaż oboje wciąż czują do siebie coś więcej to los, a może i niektórzy ludzie nie pomagają im w tym, aby w końcu się zeszli.

Szefowa Asi radzi jej wziąć sprawy w swoje ręce, ale gdy ta obserwuje Leszka i jego nową wybrankę – pęka jej serce. Michał widząc całą sytuację postanawia spotkać się z Krajewskim, któremu każe trzymać się od Asi z daleka, ponieważ jest w ciąży – podkreślając, że nie on jest ojcem dziecka, tylko właśnie Michał. Te wieści zabolały mężczyznę i mocno wpłynęły na jego decyzję, gdyż zdecydował się przyjąć oświadczyny. Michał okłamał Krajewskiego z miłości do Asi, zazdrości, a może ze złości… chociaż sam wie, że nigdy nie założą rodziny. Okłamując Leszka zabiera nadzieję na szczęśliwe życie Joasi.

M jak miłość - Leszek rozmawia z Michałem

W „M jak miłość” damski bokser podpala mieszkanie Jakuba

Do biura detektywistycznego Jakuba przychodzi młoda, zdesperowana kobieta – Dorota, z małym synkiem. Ledwo udało jej się uciec od agresywnego męża, dlatego nie zabrała z mieszkania praktycznie żadnych rzeczy osobistych. Jakub stara się pomóc pobitej i przerażonej kobiecie i postanawia pojechać po jej rzeczy do mieszkania, a Marcinowi zleca zawiezienie Doroty z dzieckiem do jego mieszkania, aby odpoczęli. Policja wciąż poszukuje napastnika, któremu udało się uciec.

Mąż kobiety jednak tak łatwo nie odpuści, czekając pod biurem obserwuje ją, a następnie śledzi. Gdy dotarli na miejsce, Marcin zaprowadził ich do środka, a następnie udał się po jedzenie. Ten moment wykorzystał agresor, który podpalił mieszkanie Jakuba, lekceważąc fakt, że w środku znajduje się dziecko, którego sam jest ojcem. Marcin zjawia się w mieszkaniu i pomaga wydostać się Dorocie wraz z dzieckiem. Na miejscu czekają już służby ratunkowe. Jakub załatwił im miejsce w ośrodku dla samotnych matek, a niefortunnie sam został bez dachu nad głową.

ZOBACZ TEŻ  Dolina Krzemowa - 6. sezon opóźniony

Iza przeprowadziła się z dziećmi do Gródka, aby spróbować swoich sił w nowej pracy i dać tym samym szansę jej małżeństwu. Mieszkanie Marcina stało się miejscem pobytu Jakuba, ale także Olka, którego za podrywanie pacjentki – Aneta wyrzuciła z domu. I choć między Marcinem, a Izą coraz lepiej się układa, to jej kariera zawodowa w Gródku może nie potrwać zbyt długo. Bosacki na każdym możliwym kroku próbuje uprzykrzyć rodzinie Chodakowskich życie, dlatego odbywa rozmowę z nową szefową Izy, którą okłamuje mówiąc, że jej nową pracownicę interesują zajęci mężczyźni. O spisku Bosackiego dowiaduje się Michał, który go ostrzega, że jeszcze jeden taki numer, a skończy się jego kariera w wydawnictwie.

M jak miłość - rodzina Chodakowskich

Ominął Cię poprzedni odcinek serialu „M jak miłość” – przeczytaj streszczenie odcinka 1610 i bądź na bieżąco!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze