Nowy sezon 9-1-1 już wkrótce na kanale FOX!

}

Data: 3 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo, bo od 23 listopada, o emocje widzów w długie, listopadowe wieczory zadbają bohaterowie 5. sezonu serialu 9-1-1. Znana już grupa ratowników po raz kolejny stawi czoła zagrożeniom. Wszystko po to, by uratować to, co najcenniejsze – ludzkie życie. Nie zabraknie też rozterek i prywatnych problemów głównych bohaterów. Ale nie smućcie się! 9-1-1 nie może się obejść bez specyficznego poczucia humoru, którego będzie pod dostatkiem również w najnowszym sezonie.

W serialu nie brakuje ciekawych i często nietypowych scen. Jedną z nich jest kilkukrotnie zadawane przez oficera Granta pytanie o pozwolenie na broń, które w stanie Kalifornia, czyli tam gdzie kręcony jest serial, nie jest potrzebne. Jednocześnie sceny w 9-1-1 nie są oderwane od rzeczywistości. Twórcy serialu, po prywatnych doświadczeniach jakie ich dotknęły stwierdzili, że interesuje ich prawdziwe życie ratowników i chcą opowiedzieć ich historie. Aby uzyskać pomysły na serial, zespół stojący za 9-1-1 rozmawiał z prawdziwymi respondentami i szukał wirusowych historii w Internecie.

Czego widzowie mogą się spodziewać po nowym sezonie?

Już po raz piąty widzowie będą mieli okazję prześledzić sposób działania serialowych służb specjalnych w nagłych, nieprzewidzianych i niebezpiecznych sytuacjach. Wszystko zaczyna się w dyspozytorni numeru 911, gdzie operatorzy – m.in. Maddie Kendall (Jennifer Love Hewitt) – decydują o wysłaniu na miejsce zdarzenia odpowiednich ratowników. Pomocą poszkodowanym zajmą się ulubieni bohaterowie – Athena Grant (Angela Bassett), Bobby Nash (Peter Krause), Evan „Buck” Buckle (Oliver Stark), Henrietta „Hen” Wilson (Aisha Hinds) i Howie „Chimney” Han (Kenneth Choi). Dla tej ekipy, składającej się z ratowników medycznych, strażaków i policjantów nie ma rzeczy niemożliwych! W sezonie 5. zmierzą się także z atakami hakerskimi, które będą mieć wpływ na paraliż ruchu lotniczego, podczas gdy Los Angeles spowije mrok. I choć ratownicy w czasie służby starają się rozwiązywać problemy innych, to nie będą w stanie uciec przed własnymi rozterkami i perypetiami.

ZOBACZ TEŻ  Swamp Thing – potwór z bagien powraca!

Na jakie jeszcze próby zostaną wystawieni ratownicy i jak poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? Odpowiedzi poznamy już we wtorek 23 listopada o 21:05 na kanale FOX. Kolejne odcinki w każdy wtorek, na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać we wtorki, FOX przygotował powtórki – w soboty o 17:25 oraz w niedziele o 19:15.

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.