Pierwszy zwiastun Super Pumped

}

Data: 28 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Showtime zaprezentował zwiastun swojego nowego serialu Super Pumped. Produkcja ta to antologia. Jej pierwszy sezon opiera się na bestsellerowej książce Mike’a Isaaca i nosi podtytuł The Battle for Uber.

Serial skupi się na losach Travisa Kalanicka, w tej roli Joseph Gordon-Levitt. Mężczyzna ten to dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Uber, który został usunięty z stanowiska. Zobaczymy jak powstała największa firma transportowa, poznamy jej wzloty i upadki i to czym się wyróżnia na tle innych współczesnych firm przewozowych.

Każdy sezon tego serialu przybliży nam inną historię, która wstrząsneła światem biznesu.

W obsadzie pierwszego sezonu Super Pumped znajdują się także Kyle Chandler jako mentor Kalanicka – Bill Gurley, Uma Thurman, Elisabeth Shue, Kerry Bishe, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt i Babak Tafti. Za serial odpowiadają Brian Koppelman, David Levien i Beth Schacter.

Premiera Super Pumped 27 lutego 2022 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Valley of Tears – zwiastun i plakat limitowanego dramatu od HBO Max

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.