Przeczytano:

Valley of Tears – zwiastun i plakat limitowanego dramatu od HBO Max

03 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Platforma HBO Max opublikowała pierwszą zapowiedź i plakat nadchodzącego dziesięcioodcinkowego limitowanego serialu dramatycznego Valley of Tears. Jego premiera odbędzie się już 12 listopada br.

Fabuła Valley of Tears inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami z wojny izraelskiej Jom Kippur z 1973 roku znanej jako Bitwa o Dolinę Łez. Ujrzymy historię młodych mężczyzn, którzy zostali nieświadomie wciągnięci w tragiczne wydarzenia ślepo ufając swojemu przywódcy. Będziemy świadkami wielkiego bohaterstwa i poświęcenia poprzez cztery unikalne i przeplatające się ze sobą historie.

W obsadzie serialu znajdują się Lior Ashkenazi, Aviv Alush, Lee Biran, Shahar Taboch, Joy Rieger, Ofer Hayoun, Imri Biton i Maor Schwitzer. Twórcami produkcji są Ron Leshem, Amita Cohen, Yaron Zilberman i Daniel Amse. Za reżyserię odpowiada Zilberman.

valleyoftears2

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również