Na Peacock zmierza dokument o Joe Montanie

}

Data: 28 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 6 stycznia 2022 roku na platformie Peacock zadebiutuje 6-odcinkowy serial dokumentalny o gwieździe amerykańskiego futbolu Joe Montanie. Produkcja nosi tytuł Joe Montana: Cool Under Pressure.

Serial będzie kroniką legendarnej kariery Joe Montany, zawodnika ligi futbolu amerykańskiego, będącego członkiem Pro Football Hall of Fame. Uważany jest on za jednego z najlepszych zawodników na świecie.

Dokument ukaże nam zakulisowe historie z kariery futbolisty. Poznamy wątpliwości jakie w stosunku do jego kariery mieli trenerzy, jego problemy z kolegami po fachu oraz to jak Montana przezwyciężył swoje słabości na drodze do wygrania pięciu Super Bowl.

Oprócz wywiadów z samym Montaną, dokument zawierać będzie ekskluzywne nagrania z jego kariery oraz wywiady z mnóstwem osobistości sportowych. W serii pojawią się m.in. Tom Brady, Jerry Rice, Steve Young, George Seifert, Ed Debartolo, Peyton Manning, Magic Johnson i Ken Griffey Jr.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Snowpiercer – reżyser Doktora Strange odchodzi z ekipy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.