Fauda powraca z 4. sezonem – zobaczcie zdjęcia i zwiastun!

}

Data: 29 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Najpopularniejszy i najdłużej działający izraelski serial Fauda powraca z 4. sezonem. Obecnie trwają jeszcze prace na planie nadchodzącej serii, jednak Yes Studios odpowiedzialne za produkcję już podzieliło się z fanami serialu pierwszym zwiastunem. Oprócz niego w sieci opublikowane zostały także pierwsze dwa zdjęcia, na których widzimy głównych bohaterów Faudy.

4. sezon Faudy w izraelskiej telewizji Yes zadebiutować ma w połowie 2022 roku. Prawdopodobnie w podobnym czasie zawita na platformę Netflix, gdzie dostępne są dotychczasowe trzy sezonu serialu.

Nadchodzący sezon składać ma się z 10 odcinków. Jego akcja rozgrywać będzie się w wielu krajach, Wprowadzone zostaną nowe zagrożenia, z którymi przyjdzie zmierzyć się głównym bohaterom. Doron, w którego wciela się Lior Raza i jego zespół będą musieli pokonać zagrożenia z dwóch stron. Zaatakują ich aktywiści Hezbollahu z Libanu i palestyńscy bojownicy z Zachodniego Brzegu.

fauda 4 2
fauda 4 3

Produkcja ukazuje konflikty izraelsko-arabskie oraz pracę agentów służb specjalnych, którzy walczą z terrorystami.

W obsadzie powrócą Raz, Itzik Cohen, Rona-Lee Shimon, Idan Amedi, Doron Ben David, Yaacov Zada Daniel i Meirav Shirom. Z nowych twarzy ujrzymy Inbar Lavi, Marka Ivanira, Amira Boutrousa, Lucy Ayoub i Loai Noufi.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  10,000 Ships – spin-off Gry o tron znalazł scenarzystę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.