Pierwszy teaser 2. sezonu serialu Kontrola

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 21 grudnia tego roku w serwisie Player.pl zadebiutuje drugi sezon serialu Kontrola. W sieci pojawiła się pierwsza teaserowa zapowiedź tej produkcji. Możecie zapoznać się z nią poniżej.

Kontrola opowiada o skomplikowanej relacji łączącej dwie główne bohaterki – Majkę i Natalię, które przypadkowo spotykają się podczas kontroli bezpieczeństwa na lotnisku, na którym pracuje Natalia. To spotkanie daje początek spontanicznej i burzliwej młodzieńczej miłości.

W drugim sezonie poznamy dalsze losy dwójki młodych bohaterek. Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w ich życiu dochodzi do momentu refleksji. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, a Majka jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo tych przeciwności dziewczyny postanawiają zawalczyć o swoje szczęście.

W główne bohaterki ponownie wcielają się Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Oprócz nich w obsadzie są także Adrianna Biedrzyńska, Jędrzej Hycnar, Michalina Robakiewicz, Joanna Połeć oraz Anna Krotoska. Gościnnie wystąpią m.in. Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Cezary Żak i Agata Różycka. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies.

Drugi sezon składa się z 8 odcinków.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us – powstaje adaptacja słynnej gry studia Naughty Dog, znamy reżysera pilota!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.