The Last of Us – Nick Offerman dołącza do obsady

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Pomimo, iż produkcja serialu HBO The Last of Us już trwa, to dalej pojawiają się nowe ogłoszenia co do obsady. Do listy płac dołączył właśnie Nick Offerman, aktor znany z serialu Parks and Recreation.

Nie zdradzono niestety jakiego bohatera sportretuje Offerman. Wiadomo jednak, że był on już na planie i nakręcił nawet kilka scen. Potwierdza to aktor Murray Bartlett, który wciela się w postać Franka. Wedlug niego praca z Offermanem na planie to niesamowite przeżycie. Obaj panowie nakręcili razem wiele scen i z pewnością jeszcze wiele przed nimi.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w post-apokaliptycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Ta sytuacja trwa już 20 lat. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

W Joela wciela się Pedro Pascal, a Ellie portretuje Bella Ramsey. W obsadzie są także Gabriel Luna, Nico Parker, Anna Torv, Marle Dandridge, Jeffrey Pierce i Con O’Neill. Za serial odpowiadają Craig Mazin i Neil Druckmann.

Pierwszy sezon The Last of Us składać ma się z dziesięciu odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Produkcja ta jest adaptacją popularnej survivalowej gry o Naugthy Dog.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Pan i Pani Smith - Phoebe Waller-Bridge rezygnuje z tytułowej roli

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.