Amazon ogłasza animowany spin-off The Boys

}

Data: 7 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon Video, która w swojej ofercie ma hitowy serial The Boys, już rozpoczęła pracę nad jego animowanym spin-offem. Produkcja nosić ma tytuł The Boys: Diabolical.

Animacja będzie oczywiście przeznaczona dla widzów dorosłych. Ma to być antologiczna seria składająca się z ośmiu odcinków. Scenariusze do nich napisali m.in. Awkwafina, Andy Samberg, Justin Roiland, Garth Ennis, Evan Goldberg, Ilana Glazer, Eliot Glazer, Simon Racioppa i Aisha Tyler.

Fabuła serialu nie jest do końca znana. Wiadomo, że każdy z odcinków opowie inną historię, która powiązana będzie z bohaterami The Boys.

Jak mówi producent wykonawczy Eric Kripke, scenarzyści przy pracy mieli tylko jedną ustanowioną zasadę – żadnych zasad. A więc spodziewać możemy się jeszcze większe dawki szaleństwa niż ta, który raczy nas serial The Boys.

Informację o powstaniu serialu potwierdził Karl Urban, jeden z aktorów występujących w The Boys.

The Boys: Diabolical nie będzie pierwszym spin-offem The Boys Amazona. Już wcześniej ogłoszono powstanie aktorskiego serialu, który opowie o szkole, w której kształcą się młodzi superbohaterowie.

Premiera animacji na początku 2022 roku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

Źródło:

ZOBACZ TEŻ  KLANGOR – Canal+ prezentuje nowy plakat promujący serial oraz wideo zza kulis

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.