w

Piękna i Bestia w formie serialu. Luke Evans zdradza szczegóły.

gaston e1594399846534

Po sukcesie filmu Piękna i Bestia z 2017 roku platforma Disney+ zdecydowała o nakręceniu prequelowej produkcji, która koncentrować miałaby się na postaciach Gastona i LeFou, w których odpowiednio ponownie wcielą się Luke Evans i Josh Gad.

3642042 gaston lefou
disney

Evans w jednym z ostatnich wywiadów zdradził kilka informacji o postępie prac nad projektem. Potwierdził, iż scenariusze do niektórych odcinków zostały już ukończone, a muzykę do serialu stworzył nagradzany kompozytor Alan Menken.

Jesteśmy w rozwoju. Drugi i trzeci odcinek napisane są w całości, słyszeliśmy także muzykę Alana Menkena. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy go na pokładzie, jego muzyka jest niezwykła. – powiedział Evans

Aktor ujawnił także, że po skończeniu zdjęć do filmu wraz z Joshem Gadem bardzo chcieli ponownie wrócić do portretowanych przez siebie postaci i, gdy tylko Disney zaczął rozważać pomysł serialu to oboje byli podekscytowani i natychmiast się zgodzili na udział w tym projekcie.

Za scenariusz do serialu odpowiadają Eddy Kitsis, Adam Horowitz i Gad. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

chilling adventures of sabrina netflix nowosci

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 4 finałowym!

c47dd4d6 205f 4bd6 b278 e62a97cbe3ce

Królestwo kobiet – nowy serial komediowy TVNu