Piękna i Bestia w formie serialu. Luke Evans zdradza szczegóły.

}

Data: 13 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Po sukcesie filmu Piękna i Bestia z 2017 roku platforma Disney+ zdecydowała o nakręceniu prequelowej produkcji, która koncentrować miałaby się na postaciach Gastona i LeFou, w których odpowiednio ponownie wcielą się Luke Evans i Josh Gad.

3642042 gaston lefou
disney

Evans w jednym z ostatnich wywiadów zdradził kilka informacji o postępie prac nad projektem. Potwierdził, iż scenariusze do niektórych odcinków zostały już ukończone, a muzykę do serialu stworzył nagradzany kompozytor Alan Menken.

Jesteśmy w rozwoju. Drugi i trzeci odcinek napisane są w całości, słyszeliśmy także muzykę Alana Menkena. Jesteśmy zaszczyceni, że mamy go na pokładzie, jego muzyka jest niezwykła. – powiedział Evans

Aktor ujawnił także, że po skończeniu zdjęć do filmu wraz z Joshem Gadem bardzo chcieli ponownie wrócić do portretowanych przez siebie postaci i, gdy tylko Disney zaczął rozważać pomysł serialu to oboje byli podekscytowani i natychmiast się zgodzili na udział w tym projekcie.

Za scenariusz do serialu odpowiadają Eddy Kitsis, Adam Horowitz i Gad. Produkcja składać się ma z sześciu odcinków.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gwiazdy Disneya w popularnych serialach– zobacz skąd możesz kojarzyć te 9 nazwisk

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.