w

Królestwo kobiet – nowy serial komediowy TVNu

c47dd4d6 205f 4bd6 b278 e62a97cbe3ce
tvn

TVN jak i większość stacji telewizyjnych stawia na seriale. Ogłoszono, iż już niedługo na jego antenie pojawi się kolejna produkcja. Wystartowały zdjęcia do komediowego serialu Królestwo kobiet, w którym to kobiety pokażą swoją siłę.

Miłość, przyjaźń, zdrada, zbrodnia i pieniądze! Cztery zupełnie różne kobiety łączy przewrotny los. Przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Dzieli je wszystko, ale tylko kiedy zaczną współpracować będą mogły stawić czoła światu. W rolach głównych niezwykłe aktorki: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska.

Królestwo Kobiet to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je „mężczyzna ich życia”, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie, nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę, dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

Główną osią serialu jest kobieca siła i solidarność, która rodzi się między bohaterkami w ekstremalnych okolicznościach. – powiedział producent Tomasz Blachnicki

W serialu oprócz wyżej wspomnianych wystąpią także Justyna Schneider, Rafal Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek.

Źródło: tvn

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

gaston e1594399846534

Piękna i Bestia w formie serialu. Luke Evans zdradza szczegóły.

michelle williams oscar isaac

Sceny z życia małżeńskiego – HBO szykuje remake