Chilling Adventures of Sabrina – sezon 4 finałowym!

}

Data: 13 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix zadecydował o skasowaniu serialu o przygodach nastoletniej czarownicy. Nadchodzący czwarty sezon serialu tym samym będzie ostatnim.

Fani nowej wersji przygód Sabriny, nastoletniej czarownicy są niezadowoleni. Ich poczucie smutku potęguje fakt, iż twórca serialu Robert Aguirre-Sacasa podzielił się ciekawymi informacji o tym, jakie były jego plany na sezon piaty. Otóż widzowie mieli doczekać się crossoveru z Riverdale. Wobec tych wieści fani wystosowali nawet petycję w celu uratowania serialu, co w przypadku kilku innych produkcji okazywało się skuteczne.

Chilling Adventures of Sabrina jest mroczną opowieścią o dorastaniu, w której nie brakuje elementów horroru, okultyzmu i czarów. W głównej roli Kiernan Shipka.

Premiera 4. sezonu zaplanowana jest pod koniec 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem - nagradzany program satyryczny HBO wraca z kolejnym sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.