w

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 4 finałowym!

chilling adventures of sabrina netflix nowosci

Netflix zadecydował o skasowaniu serialu o przygodach nastoletniej czarownicy. Nadchodzący czwarty sezon serialu tym samym będzie ostatnim.

Fani nowej wersji przygód Sabriny, nastoletniej czarownicy są niezadowoleni. Ich poczucie smutku potęguje fakt, iż twórca serialu Robert Aguirre-Sacasa podzielił się ciekawymi informacji o tym, jakie były jego plany na sezon piaty. Otóż widzowie mieli doczekać się crossoveru z Riverdale. Wobec tych wieści fani wystosowali nawet petycję w celu uratowania serialu, co w przypadku kilku innych produkcji okazywało się skuteczne.

Chilling Adventures of Sabrina jest mroczną opowieścią o dorastaniu, w której nie brakuje elementów horroru, okultyzmu i czarów. W głównej roli Kiernan Shipka.

Premiera 4. sezonu zaplanowana jest pod koniec 2020 roku.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

away 101 unit 03109r

Rozłąka – nowy serial od Netflixa z Hilary Swank w roli astronautki

gaston e1594399846534

Piękna i Bestia w formie serialu. Luke Evans zdradza szczegóły.