Peter Dinklage o zakończeniu Gry o tron

}

Data: 28 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Od niesławnego finału serialu Gry o tron minęło już trochę czasu, emocje z nim jednak związane nadal nie słabną. W trakcie jednego z udzielonych wywiadów Peter Dinklage, który w serialu wcielał się w Tyriona Lannistera wyraził swoją opinię na temat niezadowolenia widzów z finału.

Według niego owo niezadowolenie w dużej mierze wynikało z tego, iż serial się kończył, a widzowie nie chcieli się z tym pogodzić.

Myślę, że niezadowolenie z zakończenia było sprzeciwem wobec tego, że kończymy serial. Wychodziliśmy z anteny, a widzowie nie wiedzieli już co zrobią ze swoimi niedzielnymi wieczorami. Chcieli więcej i sprzeciwili się finałowi. – powiedział Dinklage

Zgadzacie się z nim? Czy patrząc teraz z perspektywy czasu rzeczywiście finał Wam się nie podobał?

Dinklage dodał jeszcze, że widzowie prawdopodobnie spodziewali się szczęśliwszego zakończenia. Serial nie skupiał się tylko na tym kto w następnej kolejności zasiądzie na żelaznym tronie, był czymś dużo więcej.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dni Fantastyki 2019 — Program — Atrakcje dla miłośników seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.